317922426 642872970961213 3778427934005099921 n

sukcesy uczniów - 2016/2017

Rok 2017
  • 17 listopada 2017 r Wojewoda łódzki Zbigniew Rau wręczył 230 dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów, wśród laureatów była uczennica klasy III TLR Marietta Letycja Barańska. Uroczystość odbyła się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
  • Udział w VI Ogólnopolskim Turnieju Maszyn Wiatrowych, szkoła ma już dwie drużyny: "NOTOS" Szymon Sawczuk,"CZARNE ŚMIGŁO" Maciej Gąsiorowski oraz Mateusz Krata
  • I miejsce w Licealiadzie w piłce ręcznej dziewczyn, w powiecie zduńskowolskim 2017/2018
  • Ola Łabędzka (2TLR), Szymon Sawczuk (3SM), p. J.Cieślak zajęli II miejsce w Zawodach Strzeleckich z okazji dnia Komisji Edukacji Narodowej o puchar Prezydenta Zduńskiej Woli w kategorii Szkół Ponadpodstawowych.
  • 4 października 2017 odbył się w Sieradzu półfinał licealiady w lidze lekkoatletycznej, na której reprezentantki naszej szkoły zajęły drużynowo 4 miejsce. Dziewczęta startujące w sztafecie 4x100 m. pobiły rekord naszej szkoły na przestrzeni 10 lat. W sztafecie startowały: Wiktoria Dziedzic, Marta Kulczyńska, Wiktoria Jakubowska i Natalia Architek.
  • Pierwsze miejsce w eliminacjach regionalnych Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych - Szymon Sawczuk
  • Patrycja Wlazło zajęła II miejsce w konkursie plastyczno – multimedialnym.
  • Zespół reprezentujący naszą szkołę w Półfinałach Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w składzie - Tomasz Kozłowicz, Mateusz Grzelak i Dawid Majda, zajął I miejsce.
  • 9 lutego 2017 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady Chłopców w Tenisie Stołowym. Nasza drużyna zajęła V miejsce.
  • Oliwia Kazimierczak z kl. 1 TLR otrzymała dyplom uznania "za wykonanie znakomitej pracy" w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza". Gratulacje!
  • II i III miejsce uczniów w Licealiadzie w piłce koszkowej na szczeblu powiatu.
  • Finał wojewódzkiej Licealiady w Tenisie Stołowym.
  • Oliwia Kazimierczak z kl. 1 TLR otrzymała dyplom uznania.
  • Patrycja Marciniak z kl. II TE zajęła I miejsce spośród reprezentujących szkołę uczennic w IX Kontrdyktandzie – konkursie, w którym role ucznia i nauczyciela zostały zamienione.

Rok 2016

• Izabela Adamczyk z kl. 2 TLR wzięła udział w XX Przeglądzie Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych. Za swoja fotografię zatytułowaną „Inwazja samotności ”zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!
  • Michał Szubański z kl. 3 cw zajął pierwsze miejsce w odbywającym się w Wieluniu VI Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego. Michał brał udział w kategorii Język Angielski dla Szkół Zawodowych.  Serdecznie gratulujemy!
  • Klaudia Jaworska z klasy 1TLR zajęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym "Chrzest Polski 966" zorganizowanym przez muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, Stowarzyszenie "Chrobry" oraz I LO w Piotrkowie Trybunalskim, z okazji 1050. rocznicy chrztu Polski.
  • Karol Wal z kl. 1 aw zajął I miejsce w zorganizowanym w Tarnowie XI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Informatycznej Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w kategorii grafika i prezentacje oraz III miejsce w turnieju strzeleckim zorganizowanym podczas uroczystości podsumowującej Konkurs.
  • Michalak, Dominik Michalak, Anna Graczyk i Patrycja Urbaniak - kl. 3 TH wzięli udział w 2 etapie Czwartego Łódzkiego Konkursu Wiedzy o Podatkach zorganizowanego przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych przy współudziale Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Patryk Bilski znalazł się wśród pierwszej 19-stki uczniów woj. łódzkiego wyróżnionych dodatkowymi nagrodami. Gratulacje!
  • 11 marca odbył się etap szkolny III Konkursu Wiedzy o Mieście Zduńska Wola. Do zmagań przystąpiło 20 uczniów z klas: I TE, I TLR, II TEO i III TE. Najlepsze wyniki w konkursie osiagnęli: Justyna Kosakowicz - I TLR, Jakub Mróz - III TE, Klaudia Bartosz - I TLR. Gratulujemy!